TŘEBOŇ: Zámecké muzikálové noci - DRÁKULA

Kulturní akce

Nejslavnější muzikálové hity se rozezní v rámci muzikálových nocí na Zámku Třeboň

         Koncertní verze muzikálů ČAS RŮŽÍ a DRÁKULA navštíví Zámek Třeboň. Zažijte s námi neopakovatelnou atmosféru, kterou nabízí muzikálová pásma odehraná přímo pod širým nebem, to vše v dobových kostýmech doplněné choreografickými čísly.

         Jako první, konkrétně 13. srpna se můžete zaposlouchat do největších hitů Karla Gotta v koncertní verzi příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky. Nenechte si ujít písně Lady Carneval, Stokrát chválím čas, Dám dělovou ránu, Být stále mlád, Přijela pouť, Včelka Mája, nebo když muž se ženou snídá a mnoho dalších. To vše v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistupují nově a zároveň s respektem - to bude Čas růží se scénářem Sagvana Tofi.

         Následující den, v pátek 14. srpna rozezní třeboňský zámek songy z muzikálu Dracula. Těší se na vás Daniel Hůlka jako Dracula, Tomáš Trapl jako šašek, Josef Vágner jako Steven, Alžbeta Bartošová nebo Linda Finková.

 

         „Muzikálová vystoupení pod širým nebem mají své kouzlo. Už nyní se na návštěvu třeboňského zámku a na diváky muzikálových nocí moc těším,“ sdělila nám Alžbeta Bartošová.

         „Jižní Čechy mám moc rád, pojí mě k nim osobní pouto, proto se na vystoupení na Zámku Třeboň moc těším,“ dodal Jan Kopečný.  

 


 

KONCERTNÍ VERZE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH MUZIKÁLŮ DIVADLA BROADWAY:

 

ČTVRTEK 13. SRPNA 2020, 20.30 HODIN
ČAS RŮŽÍ

PŘEDPRODEJ: 
https://www.sazkaticket.cz/Detail/ZAMECKE-MUZIKALOVE-NOCI-TREBON
https://www.ticketportal.cz/event/ZAMECKE-MUZIKALOVE-NOCI-TREBON

 


 


PÁTEK 14. SRPNA 2020, 20.30 HODIN
DRÁKULA

PŘEDPRODEJ: 
https://www.sazkaticket.cz/Detail/ZAMECKE-MUZIKALOVE-NOCI-TREBON
https://www.ticketportal.cz/event/ZAMECKE-MUZIKALOVE-NOCI-TREBON